HOME  |  Bestuur  |  Samenstelling raadscommissie

Samenstelling raadscommissie

M.W. (Marcel) Klein Hofmeijer

M.W. Klein Hofmeijer
contactgegevens en taken M.W. (Marcel) Klein Hofmeijer
FunctieCommissielid
Telefoonnummer0182-353553
Mobiel nummer06-58811135
E-mailadresm.kleinhofmeijer@krimpenerwaard.nl
Politieke partijVereniging Gemeente Belang Krimpenerwaard

T. (Thea) van der Wekken

T. van der Wekken
contactgegevens en taken T. (Thea) van der Wekken
FunctieCommissielid
E-mailadrest.vanderwekken@krimpenerwaard.nl
Politieke partijVereniging Gemeente Belang Krimpenerwaard

P. (Piet) van Dam

P. van Dam
contactgegevens en taken P. (Piet) van Dam
FunctieCommissielid
Telefoonnummer0182-341823
Mobiel nummer06-28251383
E-mailadresp.vandam@krimpenerwaard.nl
Politieke partijVereniging Gemeente Belang Krimpenerwaard

J.W. (Jan) de Goede

Geen foto
contactgegevens en taken J.W. (Jan) de Goede
FunctieCommissielid
E-mailadresj.degoede@krimpenerwaard.nl
Politieke partijVereniging Gemeente Belang Krimpenerwaard

M.C. (Maarten) Noordergraaf

M.C. Noordergraaf
contactgegevens en taken M.C. (Maarten) Noordergraaf
FunctieCommissielid
Telefoonnummer0180-795157
E-mailadresm.noordergraaf@krimpenerwaard.nl
Politieke partijSGP

J. (Jan) Versluis

J. Versluis
contactgegevens en taken J. (Jan) Versluis
FunctieCommissielid
Telefoonnummer0182-341560
E-mailadresj.versluis@krimpenerwaard.nl
Politieke partijSGP

W.T. (Wim) van Persie

W.T. van Persie
contactgegevens en taken W.T. (Wim) van Persie
FunctieCommissielid
Telefoonnummer0182-362510
Mobiel nummer06-51314273
E-mailadresw.vanpersie@krimpenerwaard.nl
Politieke partijSGP

C.A. (Eric) Thierrij

Geen foto
contactgegevens en taken C.A. (Eric) Thierrij
FunctieCommissielid
Telefoonnummer06-40260060
E-mailadrese.thierrij@krimpenerwaard.nl
Politieke partijSGP

T.A. (Teja) Ras

T.A. Ras
contactgegevens en taken T.A. (Teja) Ras
FunctieCommissielid
Mobiel nummer06-48931601
E-mailadrest.ras@krimpenerwaard.nl
Politieke partijVVD

C. (Cor) Habben Jansen

C. Habben Jansen
contactgegevens en taken C. (Cor) Habben Jansen
FunctieCommissielid
Telefoonnummer0182-342347
Mobiel nummer06-50203140
E-mailadresc.habbenjansen@krimpenerwaard.nl
Politieke partijVVD

M.J. (Marco) Oudshoorn

M.J. Oudshoorn
contactgegevens en taken M.J. (Marco) Oudshoorn
FunctieCommissielid
Mobiel nummer06-30652240
E-mailadresm.oudshoorn@krimpenerwaard.nl
Politieke partijVVD

K.S. (Koen) Homminga

K.S. Homminga
contactgegevens en taken K.S. (Koen) Homminga
FunctieCommissielid
E-mailadresk.homminga@krimpenerwaard.nl
Politieke partijVVD

N.W. (Norbert) Arnold

N.W. Arnold
contactgegevens en taken N.W. (Norbert) Arnold
FunctieCommissielid
E-mailadresN.Arnold@krimpenerwaard.nl
Politieke partijCDA

H.C. (Irma) Bultman

H.C. Bultman
contactgegevens en taken H.C. (Irma) Bultman
FunctieCommissielid
E-mailadresi.bultman@krimpenerwaard.nl
Politieke partijCDA

J.A.H. (Hans) Hoogenboom

J.A.H. Hoogenboom
contactgegevens en taken J.A.H. (Hans) Hoogenboom
FunctieCommissielid
Telefoonnummer0182-341900
Mobiel nummer06-83114841
E-mailadresh.hoogenboom@krimpenerwaard.nl
Politieke partijCDA

A. (Arjan) de Jong

A. de Jong
contactgegevens en taken A. (Arjan) de Jong
FunctieCommissielid
Telefoonnummer0182-353189
E-mailadresa.dejong@krimpenerwaard.nl
Politieke partijCDA

A. (Aris) Maat

A. Maat
contactgegevens en taken A. (Aris) Maat
FunctieCommissielid
E-mailadresa.maat@krimpenerwaard.nl
Politieke partijPvdA

C.M. (Cyril) van der Heijden

C.M. van der Heijden
contactgegevens en taken C.M. (Cyril) van der Heijden
FunctieCommissielid
Telefoonnummer0180-683101
E-mailadresc.vanderheijden@krimpenerwaard.nl
Politieke partijPvdA

J.T.J. (Jos) Simons

J.T.J. Simons
contactgegevens en taken J.T.J. (Jos) Simons
FunctieCommissielid
Telefoonnummer0182-372135
E-mailadresj.simons@krimpenerwaard.nl
Politieke partijPvdA

S. (Siem) Opschoor

S. Opschoor
contactgegevens en taken S. (Siem) Opschoor
FunctieCommissielid
Telefoonnummer0182-387959
Mobiel nummer06-51202836
E-mailadress.opschoor@krimpenerwaard.nl
Politieke partijChristenUnie

C. (Cor) Slob

C. Slob
contactgegevens en taken C. (Cor) Slob
FunctieCommissielid
Telefoonnummer0180-511952
E-mailadresc.slob@krimpenerwaard.nl
Politieke partijChristenUnie

A. (Anthony) Tom

A. Tom
contactgegevens en taken A. (Anthony) Tom
FunctieCommissielid
Telefoonnummer0182-601050
E-mailadresa.tom@krimpenerwaard.nl
Politieke partijChristenUnie

H. (Hilbert) van Goor

H. van Goor
contactgegevens en taken H. (Hilbert) van Goor
FunctieCommissielid
Telefoonnummer0182-385357
Mobiel nummer06-29521074
E-mailadresh.vangoor@krimpenerwaard.nl
Politieke partijGemeente Belang Schoonhoven

G.J. (Géja) Stuijt-van Vliet

G.J. Stuijt-van Vliet
contactgegevens en taken G.J. (Géja) Stuijt-van Vliet
FunctieCommissielid
Telefoonnummer0182-386814
Mobiel nummer06-13189036
E-mailadresg.stuijt@krimpenerwaard.nl
Politieke partijGemeente Belang Schoonhoven

P.H. (Peter) Gabeler

P.H. Gabeler
contactgegevens en taken P.H. (Peter) Gabeler
FunctieCommissielid
Telefoonnummer0180515964
Mobiel nummer06-15885988
E-mailadresp.gabeler@krimpenerwaard.nl
Politieke partijD66

J. (Jeffrey) van de Lagemaat

J. van de Lagemaat
contactgegevens en taken J. (Jeffrey) van de Lagemaat
FunctieCommissielid
Mobiel nummer06-12815435
E-mailadresj.vandelagemaat@krimpenerwaard.nl
Politieke partijD66

M.C. (Max) van Leyenhorst

M.C. van Leyenhorst
contactgegevens en taken M.C. (Max) van Leyenhorst
FunctieCommissielid
E-mailadresm.vanleyenhorst2@krimpenerwaard.nl
Politieke partijD66

M.K.W. (Max) van Gelder

M.K.W. van Gelder
contactgegevens en taken M.K.W. (Max) van Gelder
FunctieCommissielid
Mobiel nummer06-23723916
E-mailadresm.vangelder@krimpenerwaard.nl
Politieke partijPro Krimpenerwaard

J.R. (Jan) Haagsma

J.R. Haagsma
contactgegevens en taken J.R. (Jan) Haagsma
FunctieCommissielid
Telefoonnummer06-83662781
E-mailadresj.haagsma@krimpenerwaard.nl
Politieke partijPro Krimpenerwaard