HOME  |  Bestuur  |  Samenstelling raadscommissie

Samenstelling raadscommissie

B (Ben) Schamper

B Schamper
contactgegevens en taken B (Ben) Schamper
FunctieCommissielid
E-mailadresb.schamper@krimpenerwaard.nl
Politieke partijVereniging Gemeente Belang Krimpenerwaard

E. (Eddo) Mondriaan

E. Mondriaan
contactgegevens en taken E. (Eddo) Mondriaan
FunctieCommissielid
Telefoonnummer0182-354121
Mobiel nummer06-44440868
E-mailadrese.mondriaan@krimpenerwaard.nl
Politieke partijVereniging Gemeente Belang Krimpenerwaard

J.W. (Jan) de Goede

J.W. de Goede
contactgegevens en taken J.W. (Jan) de Goede
FunctieCommissielid
E-mailadresj.degoede@krimpenerwaard.nl
Politieke partijVereniging Gemeente Belang Krimpenerwaard

G.J. (Géja) Stuijt-van Vliet

G.J. Stuijt-van Vliet
contactgegevens en taken G.J. (Géja) Stuijt-van Vliet
FunctieCommissielid
Telefoonnummer0182-386814
Mobiel nummer06-13189036
E-mailadresg.stuijt@krimpenerwaard.nl
Politieke partijVereniging Gemeente Belang Krimpenerwaard

K.S. (Koen) Homminga

K.S. Homminga
contactgegevens en taken K.S. (Koen) Homminga
FunctieCommissielid
E-mailadresk.homminga@krimpenerwaard.nl
Politieke partijVVD

H. (Heleen) Vogel-Harberink

H. Vogel-Harberink
contactgegevens en taken H. (Heleen) Vogel-Harberink
FunctieCommissielid
Mobiel nummer06-52416719
E-mailadresh.vogel-harberink@krimpenerwaard.nl
Specialismen

twitter: @heleenvogel

Politieke partijVVD

R.C.M. (Ronald) Timmermans

R.C.M. Timmermans
contactgegevens en taken R.C.M. (Ronald) Timmermans
FunctieCommissielid
Mobiel nummer06-28493053
E-mailadresr.timmermans@krimpenerwaard.nl
Politieke partijVVD

D.C. (Eric) Koelewijn

D.C. Koelewijn
contactgegevens en taken D.C. (Eric) Koelewijn
FunctieCommissielid
Telefoonnummer0180-554707
E-mailadrese.koelewijn@krimpenerwaard.nl
Specialismen

twitter: @eric_koelewijn

Politieke partijSGP

M.C. (Maarten) Noordergraaf

M.C. Noordergraaf
contactgegevens en taken M.C. (Maarten) Noordergraaf
FunctieCommissielid
Telefoonnummer0180-795157
E-mailadresm.noordergraaf@krimpenerwaard.nl
Politieke partijSGP

C.A. (Eric) Thierry

C.A. Thierry
contactgegevens en taken C.A. (Eric) Thierry
FunctieCommissielid
Mobiel nummer06-40260060
E-mailadrese.thierry@krimpenerwaard.nl
Politieke partijSGP

W. (Wouter) de Jong

W. de Jong
contactgegevens en taken W. (Wouter) de Jong
FunctieCommissielid
E-mailadresw.dejong1@krimpenerwaard.nl
Specialismen

twitter: wouterdejong95

Politieke partijSGP

N.W. (Norbert) Arnold

N.W. Arnold
contactgegevens en taken N.W. (Norbert) Arnold
FunctieCommissielid
E-mailadresN.Arnold@krimpenerwaard.nl
Politieke partijCDA

F.J.J. (Frank) Mone

F.J.J. Mone
contactgegevens en taken F.J.J. (Frank) Mone
FunctieCommissielid
Telefoonnummer0182-382942
Mobiel nummer06-51358677
E-mailadresf.mone@krimpenerwaard.nl
Politieke partijCDA

J.H. (Hans) Verkerk

J.H. Verkerk
contactgegevens en taken J.H. (Hans) Verkerk
FunctieCommissielid
E-mailadresh.verkerk@krimpenerwaard.nl
Taken

twitter: @hansverkerkCDA

Politieke partijCDA

M.L. (Marc) Advocaat

Geen foto
contactgegevens en taken M.L. (Marc) Advocaat
FunctieCommissielid
Mobiel nummer06-30353254
E-mailadresm.advocaat@krimpenerwaard.nl
Politieke partijCDA

J.H. (Jan) van Veen

J.H. van Veen
contactgegevens en taken J.H. (Jan) van Veen
FunctieCommissielid
Telefoonnummer0180-663377
E-mailadresj.vanveen@krimpenerwaard.nl
Politieke partijLokaal op 1

E.F. (Eric) van Heukelom

E.F. van Heukelom
contactgegevens en taken E.F. (Eric) van Heukelom
FunctieCommissielid
E-mailadrese.vanheukelom@krimpenerwaard.nl
Politieke partijLokaal op 1

G. (Gerbert) van Beusekom

G. van Beusekom
contactgegevens en taken G. (Gerbert) van Beusekom
FunctieCommissielid
Mobiel nummer06-18163464
E-mailadresg.vanbeusekom@krimpenerwaard.nl
Politieke partijLokaal op 1

J.J. (John) Smit

J.J. Smit
contactgegevens en taken J.J. (John) Smit
FunctieCommissielid
Mobiel nummer06-51311400
E-mailadresj.smit@krimpenerwaard.nl
Politieke partijLokaal op 1

S. (Siem) Opschoor

S. Opschoor
contactgegevens en taken S. (Siem) Opschoor
FunctieCommissielid
Telefoonnummer0182-387959
Mobiel nummer06-51202836
E-mailadress.opschoor@krimpenerwaard.nl
Politieke partijChristenUnie

W.T. (Wouter) van Toor

W.T. van Toor
contactgegevens en taken W.T. (Wouter) van Toor
FunctieCommissielid
E-mailadresw.vantoor@krimpenerwaard.nl
Politieke partijChristenUnie

A. (Anthony) Tom

A. Tom
contactgegevens en taken A. (Anthony) Tom
FunctieCommissielid
Telefoonnummer0182-601050
E-mailadresa.tom@krimpenerwaard.nl
Specialismen

twitter: @AnthonyTom19

Politieke partijChristenUnie

C. (Cor) Slob

C. Slob
contactgegevens en taken C. (Cor) Slob
FunctieCommissielid
Telefoonnummer0180-511952
E-mailadresc.slob@krimpenerwaard.nl
Politieke partijChristenUnie

S. (Sandro) Kovacic

S. Kovacic
contactgegevens en taken S. (Sandro) Kovacic
FunctieCommissielid
Mobiel nummer06-15638260
E-mailadress.kovacic@krimpenerwaard.nl
Specialismen

facebook: Sandro Kovacic

Politieke partijPvdA

A. (André) van Tol

A. van Tol
contactgegevens en taken A. (André) van Tol
FunctieCommissielid
Mobiel nummer06-29502820
E-mailadresa.vantol@krimpenerwaard.nl
Politieke partijPvdA

J. (Jasper) Schilt

J. Schilt
contactgegevens en taken J. (Jasper) Schilt
FunctieCommissielid
Telefoonnummer0180-663023
Mobiel nummer06-48136442
E-mailadresj.schilt@krimpenerwaard.nl
Politieke partijPvdA

C.A.W. (Cecile) Geuijen

Geen foto
contactgegevens en taken C.A.W. (Cecile) Geuijen
FunctieCommissielid
Mobiel nummer06-15292143
E-mailadresc.geuijen@krimpenerwaard.nl
Politieke partijPvdA

M.C. (Max) van Leyenhorst

M.C. van Leyenhorst
contactgegevens en taken M.C. (Max) van Leyenhorst
FunctieCommissielid
E-mailadresm.vanleyenhorst2@krimpenerwaard.nl
Politieke partijD66

E. (Erwin) Blok

E. Blok
contactgegevens en taken E. (Erwin) Blok
FunctieCommissielid
Mobiel nummer06-48118198
E-mailadrese.blok@krimpenerwaard.nl
Politieke partijD66

J. (Jaap) Visser

J. Visser
contactgegevens en taken J. (Jaap) Visser
FunctieCommissielid
Mobiel nummer06-31260515
E-mailadresj.visser@krimpenerwaard.nl
Politieke partijD66